شنبه ٠٨ فروردين ١٣٩٤
سرورهای انتخاب واحد
پیگیری نامه
شماره :   
نظرسنجی
سایت را چگونه دیده اید؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 235341
 بازدید امروز : 235
 کل بازدید : 3133850
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2031
اخبار دانشگاه


با حضور نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه؛
جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی دانشگاهیان استان کهگیلویه و بویر احمد

جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی دانشگاهیان استان کهگیلویه و بویر احمد
جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی دانشگاهیان استان کهگیلویه و بویر احمد در رشته های قرائت قرآن، اذان، حفظ قرآن کریم، دارت، طناب کشی، تنیس روی میز، شطرنج، فوتسال، آمادگی جسمانی، نفوذ در اجسام سخت، هنر های رزمی، آشپزی صحرایی، سفره آرایی، کتابت قرآن کریم در واحد گچساران با حضور نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه در استان های گهگیلویه و بویر احمد، بوشهر و فارس برگزار شد.
نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان های کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر و فارس در این آیین گفت: خیلی از فرصت ها را در جوانی باید قدر دانست و ازآن به نحو مطلوبی استفاده کرد تا در آینده حسرت لحظات طلایی این دوران را نخوریم.
حجت الاسلام دکتر عبدالرضا جمال زاده برگزاری این جشنواره ها را فرصتی مناسب برای بروز استعدادهای بالفعل دانست و خاطر نشان کرد: دانشجویان با شرکت فعال در این جشنواره های فرهنگی ورزشی، هم نبوغ خود را نشان می دهند و هم اوقات فراغتشان را به نحو مطلوبی پر بار می کنند.

 ٠٠:٢٠ - 1393/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
تیم والیبال و فوتسال واحد گچساران بر سکوی نخست مسابقات منطقه ای ایستاد

تیم والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی واحد گچساران بدون شکست، با برد سه بر صفر مقابل واحدهای یاسوج و دهدشت، به مقام اول مسابقات استانی رسید و مجوز حضور در مسابقات کشوری را کسب کرد.
مسئول تربیت بدنی این واحد دانشگاهی با بیان این مطلب گفت: تیم فوتسال واحد گچساران نیز بدون شکست با پشت سر گذاشتن واحد های دهدشت و یاسوج به مسابقات کشوری راه یافت.
مهدی عباسی اذعان کرد: مسابقات کشوری کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در اردیبهشت ماه سال 94 در سرعین اردبیل برگزار می گردد.
وی تصریح کرد: در مسابقات کشوری دوره گذشته این دوره از مسابقات پاسور تیم والیبال واحد گچساران به عنوان بهترین پاسور کشور شناخته شد.
عباسی افزود: تمرین مستمر و اصولی، استفاده ازمربی کار آزموده، شرکت در مسابقات مختلف، محل تمرین مناسب و پشتیبانی های بی دریغ هیات رئیسه دانشگاه از جمله عوامل کسب این موفقیت است.

 ١٧:٤٩ - 1393/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ؛
در استان کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر و فارس در واحد گچساران برگزار شد؛

بیستمین دوره مسابقات شفاهی استانی قرآن  کریم
بیستمین دوره مسابقات شفاهی استانی قرآن  کریم با حضور نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر و فارس، رئوسای واحد های این منطقه و منتخبین رشته قرائت و حفظ قرآن کریم و جمع کثیری از دانشجویان و اعضای هیات علمی در واحد گچساران برگزار شد.
نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر و فارس در این آیین معنوی گفت: قرآن مایه آرامش دل هاست و به عنوان جامع ترین ترین ذکر الهی است که انسان را به آرامش می رساند.
حجت الاسلام دکتر عبدالرضا جمال زاده استفاده از قرآن را برای آرامش جامعه جهانی مفید خواند و بیان کرد: امروز جامعه جهانی با آن همه پیشرفتی که داشته، اما گرفتار بحران های اخلاقی، معرفتی، زیست محیطی و اجتماعی شده است.
وی تصریح کرد: برای اینکه خود را نجات دهیم و راه دقیق و صحیح را پیدا کنیم باید به قرآن و اهل بیت (ع) متمسک شویم لذا قرآن بدون اهل بیت(ع) تفکر طالبانی و داعشی را به وجود می آورد و عترت منهای قرآن می شود ضلالت و گمراهی.
جمال زاده افزود: قرآن کریم لایه های مختلفی دارد که مفسرین فقط به لایه های ابتدایی آن دست یافته اند و بسیار مهم است که با اجرای چنین برنامه هایی در خدمت قرآن باشیم و گامی موثر در اعتلای فرهنگ قرآنی برداریم.

 ١٧:٤٣ - 1393/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گچساران:
توجه مسائل رفاهی دانشجویان از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی است.

جلسه شورای اداری دانشگاه های آزاد اسلامی استان کهکیلویه و بویر احمد با حضور نماینده تام الاختیار  ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، رئوسای واحد و معاونین  در واحد گچساران برگزار شد.
نماینده تام الاختیار  ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای فارس بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد، در جلسه شورای اداری استان کهکیلویه و بویر احمد در واحدگچساران گفت: این گونه جلسات از اهمیت بالای برخوردار است از آن بابت که در این جلسات نه تنها با ایجاد ارتباط موثر، هم فکری ، هم اندیشی و تبادل نظر به راه کارهای مناسب برای اعتلای دانشگاه می رسیم بلکه ایجاد محبت و مودت در بین مسولین ایجاد می کند .
دکتر جمال زاده با بیان این که محبت و همدلی بین کارکنان ، مسولین ، دانشجویان و اساتید امری بسیار مهم و کار آمد است گفت: خواجه نصیر طوسی در خصوص محبت می گوید اگر در جامعه محبت باشد در آنجا نیازی به قضا وجود ندارد.

 ١٤:٤١ - 1393/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و بوشهردر واحد گچساران:
از طبیعت درختان و فضای سبز اطراف خود محافظت کنیم تا سلامت و تندرستی جامعه تضمین شود.

با حضور نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزا د اسلامی در استان های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و بوشهر30 نهال 
در واحد گچساران غرس شد .
دکتر عبدالرضا جمال زاده درخت را از جلوه های زیبا و روح بخش طبیعت دانست وگفت: تنها دانایان حقیقی (به تعبیر قرآن کریم) به آن آگاه هستند که آفرینش حیات در دل بذر و نهالی است که به مرور ایام به درختی را تنومند تبدیل می شود.
حجت الاسلام جمال زاده در ادامه افزود: انسان وقتی به درخت نگاه می کند پیش از هر چیز شیفته جمال ظاهری در خت      می شود و کمتر کسی از این حجاب ظاهری عبور کرده و به عمق و حقیقت مطلب پی می برد.
وی تصریح کرد: آنچه باعث شگفتی برگ در ختان در نظر هوشیار می شود نیرویی است که باعث سبزی، حیات و پویایی و رویش بستان ها می شود و اگر انسان به کیفیت ایجاد حیات در درختان به دیده عقل بنگرد به نیروی حیات دهنده و دم عیسوی خداوند سبحان پی می برد.

 ١٩:١٩ - 1393/12/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در واحد گچساران:
تقویت مراکز دانش بنیان به توسعه علمی، پژوهشی و اقتصادی واحد های دانشگاهی کمک شایانی می کند

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و هیات همراه از امکانات واحد گچساران بازدید کردند و از نزدیک حوزه های مختلف این واحد دانشگاهی را رصد کردند.
دکتر محمد مهدی رحیمی با اشاره  بر تاسیس هرچه سریعتر مراکز رشد و دانش بنیان در استان تاکید کرد: یکی از مباحثی که جایش در سطح استان خالی است مراکز رشد و دانش بنیان است که به توسعه علمی، پژوهشی و اقتصادی واحد های دانشگاهی کمک شایانی می کند
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد واحد گچساران را دارای پتانسیل ورود به صنعت دانست و بیان کرد: ارتباط با صنعت در کنار فعالیت های دیگر در واحد های دانشگاهی انجام شود تا واحد ها بتوانند از میزان اتکاء به شهریه بکاهند.
وی تصریح کرد: با مدیریت رییس جدید دانشگاه طی سه ماه گذشته، شش میلیارد تومان بدهی به صفر نزدیک شده است، که این موضوع یک مسئله ماندگار برای واحد گچساران است.
رحیمی افزود: واحد گچساران اگر می خواهد ماندگار شود باید در حوزه نفت، گاز و صنعت که پتانسیل آن را هم دارد ورود کند.

 ٢٣:٢١ - 1393/12/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
در واحد گچساران برگزارشد:
همایش نقش رسانه در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی

همایش «نقش رسانه در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی» با حضور جمعی از مسئولان و دانشگاهیان در تالار اجتماعات دانشکده پرستاری و مامایی واحد گچساران برگزار شد .
    سرپرست دفتر  فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران به نقش رسانه‌ها در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها امروزه در تداوم و استمرار انقلاب اسلامی نقش و تأثیر بسزایی دارند
مصیب افتخاری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که تداوم و استمرار داشته، افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از انقلاب حضرت رسول الله(ص) است
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به دلیل برگرفته شدن از مکتب پیامبر گرامی اسلام(ص)، دشمنان زیادی دارد، گفت: تاکنون دشمنان برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی ایران تلاش‌های بسیاری کرده‌اند ولی به لطف خداوند و اهل بیت(ع) نتیجه‌ای نگرفته‌اند..
افتخاری با تأکید بر اینکه رسانه‌ها باید گفتمان انقلاب اسلامی ایران را ترویج دهند، تصریح کرد: رسانه‌ها باید انقلاب اسلامی را برای قشر جوان  ونسل چهارم انقلاب اسلامی تبیین و گفتمان آن را در جامعه ترویج دهند
سرپرست  دفتر فرهنگی اجتماعی با بیان محورهای این همایش گفت: نقش رسانه در انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل‌های آینده، نقش رسانه‌های سنتی و مدرن در پیروزی انقلاب اسلامی و چگونگی بهره‌گیری امام راحل از رسانه‌ها در هدایت و پیروزی انقلاب اسلامی از جمله محورهای برگزاری این همایش است.
سید مصیب افتخاری ادامه داد: از دیگر محورهای برگزاری این همایش نقش رسانه در حفظ، ترویج و صدور دستاوردهای انقلاب اسلامی، نقش رسانه‌ها در ایجاد جنگ روانی و حمایت از انقلاب‌های مخملی علیه انقلاب اسلامی و نقش رسانه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تعریف شده است

 ١٢:٥٧ - 1393/12/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
عناوین ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 1393
دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، با توجه به نامگذاری سال 1393 از سوی مقام معظم رهبری و رویکردهای داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به تعیین سیاست‌ها، رویکردها، خط‌مشی‌ها و اصول حاکم بر برنامه‌های آیین بزرگداشت عید انقلاب؛ شعار اصلی و محوری دهه فجر امسال را « پیشرفت و عدالت در پرتو اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» بیان و عناوین روزها و اسامی ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی را به شرح جدول زیر اعلام داشت: عناوین ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 1393

 ١٣:٠٥ - 1393/11/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران - واحد فناوری اطلاعات - گچساران - ايران - 1390 
کليه حقوق مادي ومعنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران مي باشد.  ©
لطفا پيشنهادات خودرا به آدرس admin@iaug.ac.ir ارسال نمایید.