چهارشنبه ٠٥ آذر ١٣٩٣
سرورهای انتخاب واحد
پیگیری نامه
شماره :   
نظرسنجی
سایت را چگونه دیده اید؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 212520
 بازدید امروز : 716
 کل بازدید : 2735290
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.1563
اخبار دانشگاه


دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گچساران:
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران نمونه بارز امر به معروف و نهی از منکراست

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر واحد گچساران با حضور دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان، رییس واحد و اعضای این شورا در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد.
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گچساران گفت: مسئله امر به معروف در پنج سال گذشته در گچساران جدی گرفته شده و علی رغم کارهای زیادی که انجام شده  با شرایط آرمانی فاصله داریم.
سرهنگ بهمن ایمانی فر خاطر نشان کرد: مسائل امر به معروف ونهی از منکر نباید سردستی گرفته شود و در برخی موارد  مشاهده      می گردد که علی رغم پیگیری های استانداری، اداراتی عنوان می کنند که بخشنامه ای در این زمینه به ما ابلاغ نشده است.
وی پیگیری های آمرین به معروف در گچساران را در استان سر آمد دانست و بیان کرد: ایجاد شناخت، فرهنگ سازی و تذکر لسانی و فضاسازی فرهنگی تبلیغاتی از جمله مباحث مهم در امر به معروف است و باید همه یاد بگیرند احساس مسئولیت کنند و تذکر بدهند.

 ٢٣:١٤ - 1393/09/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
صورتجلسه شورای پژوهشی (تاریخ 93/8/19)

صورتجلسه شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در تاریخ 93/8/19

جهت دانلود کلیک نمایید

 ٢٣:٣٤ - 1393/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس واحد گچساران در اردوی توجیهی دانشجویان:
مشتاقان تحصیلات تکمیلی اگر در داخل کشور جذب نشوند به دانشگاه های خارج می روند

اردوی توجیهی دانشجویان ورودی جدید واحد گچساران  با حضور رییس و معاونین در منطقه گردشگری امامزاده اسماعیل(ع)برگزار شد.
رییس واحد گچساران در این اردو یکروزه گفت: تمرکز دانشگاه گچساران بر روی توسعه تحصیلات تکمیلی است و در رشته های علوم پایه و مهندسی تقریبا مسیر سی رشته ای را طی کرده است.
دکتر اسدالله ملک زاده بیان کرد: سیل مشتاقان تحصیلات تکمیلی اگر در داخل کشور جذب نشوند به دانشگاه های درجه دو وسه خارج می روند و ارز هنگفتی را از کشور خارج می کنند، در صورتی که با این مبالغ می شود در بهترین دانشگاه های داخل با استفاده از بهترین امکانات و متخصص ترین اعضای هیات علمی بهره برد.
وی تصریح کرد: واحد گچساران با امکانات پیشرفته و افراد متخصصی علمی که در اختیار دارد وبا توجه به سابقه درخشان و قدمتی که در رشته های فنی و مهندسی دارد، می تواند به قطب رشته های نفت و گاز و شیمی منطقه تبدیل شود.
ملک زاده افزود: دانشگاه آزاد اسلامی کمر همت بسته تا دانشجویان را در مقاطع تحصیلات تکمیلی در داخل کشور تربیت کند و مانع از به هدر رفتن سرمایه ای ملی انسانی و مالی کشور شود.

 ١١:٥٤ - 1393/08/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه کتاب

با توجه به در پیش رو بودن هفته کتاب، نمایشگاهی از کتاب های دانشگاهی تحت عنوان " فرهنگ اسلامی ، فرهنگ انسانی " در دانشکده دکتر حسابی (فنی و مهندسی) برگزار می گردد. از همه اساتید محترم، دانشجویان گرامی و کارمندان عزیز جهت بازدید از نمایشگاه دعوت به عمل می آید.

 ٠١:٠٠ - 1393/08/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد در واحد گچساران:
مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی یک مدیریت جهادی است

جلسه هم اندیشی اعضای هیات علمی و کارکنان واحد گچساران با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد.
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: بار اصلی دانشگاه به عهده کارکنان است و برای تصویب رشته معیار اصلی هیات علمی است.
دکتر محمد مهدی رحیمی تاکید کرد: تشکل های کارمندی تشکیل گردد تا در حل مشکلات دانشگاه از نظرات کارساز کارکنان با تجربه استفاده شود.
وی تشکیل جلسات هم اندیشی را در پیشبرد اهداف دانشگاه موثر دانست و اذعان کرد: حداقل هر ترم یکبار اینگونه جلسات منعقد شود تا همکاران پرتلاش بتوانند در فضایی صمیمی نطرات خود را بیان کنند.
 معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد تصریح کرد: مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی یک مدیریت جهادی است و همه همکاران باید با تلاش شبانه روزی بر مشکلات پیش آمده غلبه کنند.
رحیمی افزود: هیچ کس به اندازه هیات رییسه، اعضای هیات علمی و کارکنان خود واحد، نمی تواند به بهبود اوضاع کمک کنند و همه دست اندر کاران باید مثل رییس مجموعه در حوزه کاری خود تلاش کنند.
وی مدیریت در دانشگاه را سخت دانست و خاطر نشان کرد: ما اگر درست فکر کنیم، جامعه درست می شود و اگر بخواهیم دانشگاه به موفقیت دست پیدا کند باید با افکار مثبت به این مجموعه نگاه کرده و به واحد های همجوار کمک کنیم.
رییس واحد گچساران در این آیین گفت: چهار چوب فعالیت هایمان را بر اساس صداقت و شفافیت طرح ریزی کرده ایم و با همکاری کارکنان خدوم و دلسوز مشکلات این واحد دانشگاهی پر افتخار را، مرتفع می کنیم.

 ٠٠:٥٢ - 1393/08/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
در واحد گچساران صورت گرفت:
تجمع اعتراض آمیز به حکم اعدام شیخ نمر از سوی رژیم آل سعودبسیج دانشجوی، بسیج استادان، بسیج کارکنان و هیات رییسه با حضور امام جمعه موقت گچساران به حکم اعدام شیخ نمر از سوی رژیم آل سعود، با تجمع و صدور بیانیه شدیدا اعتراض کردند.

امام جمعه موقت گچساران در این تجمع استکبار جهانی و طرفداران دروغین آزادی بیان را مور د انتقاد قرار داد و گفت: آنها با تمام توان در مقابل اندیشه های رهایی بخش امام راحل ایستاده اند و به فرموده آن پیر سفر کرده اگر بخواهند در مقابل دین ما بایستند در مقابل دنیای آنها می ایستیم.

حجت الاسلام پرویز خواجه زاده بیان کرد: استکبار و همدستان حلقه به گوش آنها همواره به تضعیف اندیشه اسلامی و استفاده از مذهب علیه مذهب می پردازند و قصد دارند با از بین بردن عالمان مجاهد و استکبار ستیز، شعله های خروش بیداری اسلامی را خاموش نمایند.

وی تصریح کرد: رژیم وهابی عربستان بدنبال این است که آیت الله نمر که تاثیر شگرفی در بیداری اسلامی منطقه را دارد حذف نماید، که این حکم نا عادلانه باید از طرف همه آزادگان، مجامع بین المللی و مسلمانان آگاه محکوم به شکست شود.

خواجه زاده افزود: ما دانشگاهیان حمایت خود را از اندیشه های ناب شیخ نمر اعلام و به سازمان های بین الملی ابلاغ        می کنیم و در صورت انجام چنین جنایتی، پاسخ آنرا از سوی آزادی خواهان و بسیجیان در یافت می کنند. 

در پایان بسیجیان با سر دادن تکبیر از این بیانات حمایت و با شرکت در نماز جماعت برای آزادی همه جهان اسلام و به خصوص شیخ نمر، از سلطه جهانخوران و دنیاپرستان دعا کردند.

 ٠٠:٤٥ - 1393/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در واحد گچساران :
دانشگاه ها باید اثر تکاثری تولید علمشان را نشان دهند

نشست هم اندیشی اعضای علمی با حضور نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی در سالن کنفرانس واحد گچساران  به منظور دیدار و تبادل نظر،وارائه پیشنهادات برگزار شد.
رییس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از رسالت های خود را کمک به دانشگاه می دانم و هیچگونه مطالبه سیاسی از مراکز دانشگاهی ندارم.
دکتر غلامرضا تاجگردون دانشگاه را فنی ترین و توسعه ای ترین نهاد دانست و تصریح کرد: دانشگاه نباید مرکز ثقل سیاسی کاری شود و وقتی من مطالبه سیاسی ندارم نباید کسی همچون انتظاری از دانشگاه داشته باشم.
نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر عدم نگاه سیاسی به دانشگاه بیان کرد: اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه باید تلاش کنند تا اینگونه نگاه ها به دانشگاه عوض شود.
تاجگردون دو موضوع اساسی را در مورد دانشگاه مهم دانست و افزود: بحث توسعه رشته ها و تقویت مالی از جمله مسائلی است که باید در اولویت کاری قرار گیرد و همه تلاش کنیم تا دانشگاه از این بحران به سلامت عبور کند.

 ١٠:٣٩ - 1393/07/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
فتح قله دماوند از سوی دانشجوی واحد گچساران

قله  پنج هزار و671 متری دماوند از سوی دانشجوی واحد گچساران فتح و پرچم دانشگاه آزاد اسلامی در رفیع ترین قسمت این قله به اهتزاز در آمد.
مجتبی فولادی وندا که در رشته کارشناسی ارشد مهندسی شیمی واحد گچساران تحصیل می کند از جبهه جنوبی قله دماوند در مدت 18 ساعت موفق به این صعود سخت شده است.
وی در گفتگو با خبرگزاری آنا خاطر نشان کرد: تا کنون قله های دنا، جبهه شمالی دماوند، سبلان، اشتران کوه لرستان،     کوه سفید بهمئی، تاراز خوزستان، کرکس و علم کوه را فتح کرده ام  و در صورت حمایت دراندیشه فتح قله های هیمالیا هستم.
فولادی با اشاره به اینکه حدود ده سال است کوهنوردی می کند بیان کرد: کوهنوردی رشته ای است که نیاز به هتل و امکانات اسکان گران قیمت ندارد و هر کوهنورد با اسکان در چادر می تواند این مشکل را حل کند ولی تهیه امکانات اولیه آن به دلیل گران قیمت بودن تجهیزات، مستلزم حمایت است.
دانشجوی واحد گچساران با تاکید بر استهلاک بالای وسایل کوهنوردی به دلیل برخورد با سختی کوه و شرایط آب و هوایی اذعان کرد: لباس ها، طناب، کوله و کفش هایی که با تکنولوژی مدرن تهیه می شود و دارای قیمت گرانی هستند در برخورد با سختی های کوه دچار آسیب می شود و در صورت استفاده، ضریب ایمنی را کاهش می دهد.
وی  حضور در ارتفاعات و در نتیجه بالارفتن میزان فشار هوا را مانع صرف غذاهای پر خرج و سنگین دانست و گفت: در طول این  هجده ساعت صعود تنها چند دانه خرما در وعده غذایی استفاده می شود.
مجتبی فولادی وندا عزت نفس، آرامش، پی بردن به قدرت لایزال خداوند، افزایش آمادگی جسمانی و تقویت سیستم هوازی را از جمله برکات کوهنوردی عنوان کرد و بیان نمود: کسانی که می خواهند به ارتفاعات سخت صعود کنند بایستی هر دوهفته ای چهار تا پنج قله را به تمرین بپردازند، تا بدن آمادگی لازم را جهت صعودهای سخت پیدا کند.
این دانشجوی واحد گچساران به خطرات این ورزش مفرح اشاره کرد و افزود: حضور در دوره های مختلف برای یک کوهنورد ضروی است چون که در شرایط صعود به ارتفاعات بالای 5 هزار متر حتی بالگرد هم به دلیل وجود بادهای شدید قادر به کمک رسانی نیست.

 ٢٠:١٠ - 1393/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران - واحد فناوری اطلاعات - گچساران - ايران - 1390 
کليه حقوق مادي ومعنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران مي باشد.  ©
لطفا پيشنهادات خودرا به آدرس admin@iaug.ac.ir ارسال نمایید.