دوشنبه ٠١ دی ١٣٩٣
سرورهای انتخاب واحد
پیگیری نامه
شماره :   
نظرسنجی
سایت را چگونه دیده اید؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 217718
 بازدید امروز : 2540
 کل بازدید : 2796121
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.1875
اخبار دانشگاه


 ٠٢:٣٩ - 1393/09/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٢:٠٠ - 1393/09/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
تغییر زمان برگزاری مسابقه سازه های ماکارونی

تاریخ برگزاری سومین دوره مسابقه سازه های ماکارونی به دوشنبه یکم دیماه 93 تغییر یافت . لذا به استحضار علاقه مندان به شرکت در این مسابقه میرساند که مهلت ثبت نام در این مسابقه تا تاریخ 93/9/29 می باشد .

 ٠١:٢٠ - 1393/09/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

روز قلم های تیز ، روز فکرهای خلاق ، روز اندیشه های نو ، روز تو ، روز دانشجو مبارک

 ١٢:٢٩ - 1393/09/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
اربعين سرور و سالار شهيدان تسليت باد

سلام بر حسين و اربعينش، سلام بر اربعين و زائرانش! و سلام بر اندوه های دل آنان که به سوغات بر مزار کشتگان، عشق بردند و به مويه نشستند. به شوق زيارت صحن و سرای جان فزايت، اربعين شهادتت را به سوگ می نشينيم، يا حسين!

اربعين از رازهای هستی است و اربعين حسين (ع) روز بسط لطف اوست بر پيروان و دوستدارانش. و در مقام حسين (ع) همين بس که در زيارت اربعينش خطاب به جدشان محمد مصطفی (ص) و پدر بزرگوارشان حضرت علی (ع) و مادر گراميشان فاطمه (س) ميگوييم که خداوند عزاداری شما را در رثاء حسين (ع) فبول فرمايد.

 اربعين در فرهنگ عاشورا
در فرهنگ عاشورا، اربعين به چهلمين شب شهادت حسين بن علی(ع) گفته ميشود که مصادف با روز بيستم ماه صفر است. از سنتهای مردمی گرامی داشت چهلم مردگان است، که به ياد عزيز فوت شده خويش، خيرات و صدقات ميدهند و مجلس ياد بود بر پا ميکنند، در روز بيستم صفر نيز، شيعيان، مراسم سوگواری عظيمی را در کشورها و شــــهرهای مختلف به ياد عاشورای حسينی بر پا ميکنند. عاشقان و پيروان آن امام، در سحال اســـــرار اربعين به ذکر پرداخته و باران اشکبار چشم خويش را با مظلوميت حسين و يارانش پيوند می زنند. اين راه، راه تداوم عشق است و بی گمان هيچگاه بی رهرو نخواهد بود.

نخستين اربعين
 در نخستين اربعين شهادت امام حسين (ع)، جابر بن عبدالله انصاری و عطيه عوفی موفق به زيارت تربت و قبر سيد الشهدا شدند. بنا به برخی نقلها، در همان اربعين، کاروان اسرای اهل بيت (ع) دربازگشت از شام و سر راه مدينه، از کربلا گذشتند و با جابر ديدار کردند. البته برخی از مورخان نيز آن را نفی کرده و نپذيرفته اند، از جمله مرحوم محدث قمی در «منتهی الامال» دلايلی ذکر ميکند که ديدار اهل بيت از کربلا در اربعين اول نبوده است. به هر حال، تکريم اين روز و احيای خاطره غمبار عاشورا، رمز تداوم شعور عاشورايی در زمانهای بعد بوده است.

 ٢٣:٠٥ - 1393/09/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت نام در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شروع شد

ثبت نام در مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری شروع شد دانشگاه آزاد گچساران در مقطع دكتري در رشته زبان وادبيات فارسي و در مقطع كارشناسي ارشد در رشته هاي مديريت صنعتي ،مديريت بازرگاني ،زبان انگليسي، مهندسي شيمي گرايشهاي (جدا سازي و طراحی فرآيند،ترموديناميك  سنتيك)، زبان و ادبيات فارسي، شيمي تمام گرايش ها براي سال 94/95 از طریق آزمون دانشجو مي پذيرد .

آدرس سايت : azmoon.org

 ٠٩:٠٣ - 1393/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
ارسال رزومه پژوهشی اساتید

جهت تکمیل رزومه پژوهشی ابتدا فایل پیوست را دانلود نموده و پس از تکمیل کردن همراه با همه مستندات در قالب cd به حوزه پژوهش تحویل نمایید. بدیهی است نمرات پژوهشی اساتید از این تاریخ به بعد بر اساس مستندات دریافت شده محاسبه می گردد.

دانلود فرم خام رزومه پژوهشی

 ٠١:٥٧ - 1393/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠١:٣١ - 1393/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران - واحد فناوری اطلاعات - گچساران - ايران - 1390 
کليه حقوق مادي ومعنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران مي باشد.  ©
لطفا پيشنهادات خودرا به آدرس admin@iaug.ac.ir ارسال نمایید.