پنج شنبه ٠٥ آذر ١٣٩٤
سرورهای انتخاب واحد
پیگیری نامه
شماره :   
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 284871
 بازدید امروز : 1019
 کل بازدید : 3641086
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.1719
اخبار دانشگاه


:::: باز این چه شورش است که در خلق عالم است ::::
باز محرم می آید و جان ها رنگ و بوی دیگری می گیرند، باز محرم می آید و دلها هوای کربلا می کنند. محرم نوای شورانگیزی است که جان ها را سیراب از آهنگ معرفت، عشق، ایثار و شهادت می کند. از روزی که امام حسین (ع) راهی دیار کوفه شد می دانست که سرانجام چه خواهد شد، اما گام پیش نهاد تا امتی را از جهل برهاند، گام پیش نهاد تا به بشریت ثابت کند که گرچه به ظاهر جمع اندکی در مقابل خیل لشکریان یزید شکست می خورند اما این تنها صورت و ظاهر است و در حقیقت ماندگارترین قیام تاریخ رقم خواهد خورد و بدرستی چنین شد و زیباترین جلوه های از خود گذشتگی ظهور پیدا کرد. جالب تر اینکه هرکدام از شهدای کربلا داستانی متفاوت دارند که ایشان را از همه شهدای تاریخ جدا می سازد. هر کدام از این احوالات آموزه ای هستند برای یک به یک افراد جامعه، با هر سلیقه، نژاد و حتی مذهب...مگر می شود که لحظه ای به قیام بر ضد جهل و نادانی اندیشه کنی و آنگاه دلسوزی امام حسین (ع) در راه نجات بندگان خدا را نبینی آنجا که ایشان در اوج نبرد به موعظه لشکریان کفر همت می گمارند، مگر می شود جایگاه و مرتبه والای نماز را نبینی آنجا که وقتی الله اکبر از زبان جاری می شود دیگر هیچ چیز و هیچکس به جز خداوند متعال برای امام (ع) معنا ندارد و اینجاست که امام حسین (ع) قلم ارشاد امت رسول الله (ص) را با خون خود و یارانش رنگین نمود و بر لوح وجود روزگار " هیهات من الذله" را چنان نوشت که تا ابد پایدار خواهد ماند.
 ٠١:٥٥ - 1394/07/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه گچساران در بین دانشگاهیان:
آل سعود مسلمین را مشرک و از دین خارج شده می دانند

امام جمعه گچساران گفت: حکام آل سعود به صورت مکارانه به اسلام ضربه وارد می کنند و آسیب های جانکاهی به مسلمین وارد کرده اند
حجت الاسلام امین الله حجازی در بین دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان واحد گچساران بیان کرد: آنقدر مصیبت منا بزرگ است که نمی توان ذره ای از ظلمی که بر زائران حرم امن الهی وارد شده بیان کرد.
وی با ابراز تشکر از هیات رئیسه دانشگاه که با ایجاد جلسه روشنگری، حادثه منا را برای عموم و به خصوص دانشگاهیان روشن می سازند خاطر نشان کرد: با توجه به آیات و روایات، انسان خیال می کند همین طور رها می شود لذا عذاب و عقاب الهی بسیار سخت و طاقت فرسا است.
حجازی تصریح کرد: آل سعود با ظلم و ستمی که به مسلمانان روا می دارد فقط خودش را مسلمان می داند و بفیه مسلمین را مشرک و از دین خارج شده می دانند.
این شاهد مستقیم حادثه جانکاه منا افزود: محمد بن عبدالوهاب رئیس فرقه ضاله وهابیت آنقدر منحرف بود که به دستور اربابان مستکبر خود از خداوند و پیامبر اکرم(ص) به شکل علنی انتقاد می کرد و از آنها اشکال می گرفت. استعمار پیر انگلیس هم از این فرصت بهره برد و از او برای ضربه زدن به پیکره اسلام و مسلمین کمال استفاده را کردند.
امام جمعه گچساران با اشاره بر ایجاد ثروت و تشکیل حکومت به ظاهر دینی از سوی استکبار جهانی برای خاندان آل سعود اظهار کرد:  این خاندان سفاک و بی رحم به دستور اربابان خود به اسم پیاده کردن احکام اسلامی به جنگ با اسلام و مسلمانان پرداخته اند و ثروت هنگفت و نیرویی که باید صرف مبارزه با دشمنان اسلام شود در راه منافع استعمارگران هزینه می کنند.
حجت الاسلام حجازی با تاکید بر آگاه نمودن قشر فرهیخته، جوان و دانشگاهی از توطئه دشمنان قسم خورده اسلام بیان کرد: دست بدخواهان و ظالمان عالم در این حادثه هولناک از آستین آل سعود در آمد و عده کثیری از مسلمین را با سوء مدیریت به شکل ناجوانمردانه ای به کام مرگ فرو برد و امت اسلامی را در غم از دست دادن این عزیزان داغدار کرد.
وی گفت: آل سعود کاری را انجام دادند که اجدادشان تحت عنوان مسلمان نتوانستند انجام دهند و با تمام قوا آمده اند تا به اسلام ضربه وارد کنند.
حجازی از دوران سخت و جانکاهی که در دوران حج حاکم بود سخن گفت و اظهار کرد: در این مدتی که برای ادای فریضه حج در عربستان بودیم احساس می شد در اسارات هستیم و فشار زیادی از سوی مامورین سعودی به حجاج وارد می شد که اوج آن در حادثه غمبار منا خودنمایی کرد و بسیاری از مظلومین منا از تشنگی و عدم رسیدگی جان خود را از دست دادند.
 امام جمعه گچساران تصریح کرد: امت اسلامی آستین بالا بزند و مکه و مدینه را از چنگال منافقان آزاد نماید و حرمین شرفین  را  که آل سعود به عنوان سنگر قرار داده است را با تلاش مسلمین آزاد نمایند.

 ٢٣:٥٩ - 1394/07/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه موقت گچساران گفت:
نگاه اسلام به زندگی یک نگاه اجتماعی است و برای تایید این نگاه اسلام یک سری نمادها دارد.

حجت الاسلام پرویز خواجه زاده بیان کرد: این نگاه اجتماعی در اسلام یک سری نماد ها دارد که از محله آغاز می شود و تا کل عالم ادامه پیدا می کند.
وی فریضه حج را یک نماد جهانی نامید و خاطر نشان کرد: برای حفظ این نماد و تاثیرات آن نیاز به یک هدایت کننده دارد که آن هادی ولی الهی است لذا پیامبر عظیم الشان (ص) بعد از فریضه عظیم حج برای تحکیم این نماد اسلامی و جهانی، به دستور پررودگار سبحان، امیر مؤمنان را برای حفظ و تحکیم این نماد الهی معرفی کردند.
خواجه زاده زر و زور را مانع ابلاغ الهی پیامبر(ص) دانست و تصریح کرد: این مسیر انحراف به دلیل بی بصیرتی برخی از صحابه پیامبر(ص)ادامه پیدا کرد و اجازه نداد ابلاغ آسمانی وی منعقد گردد.
  امام جمعه موقت گچساران افزود: امروز نماد عظیم حج به جای اینکه در اختیار مصالح مادی و معنوی مسلمین قرار گیرد در راستای منافع مستکبران به خصوص آمریکا و صهیونیست جهانی قرار گرفته است.
وی اظهار کرد: حاکمان حرم امن الهی در نقطه مقابل قرآن قرار گرفته اند و به فرمان مستکبران عالم عمل می کنند. 

 ٢٣:٣٢ - 1394/07/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران:

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با آماده کردن بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری، تحصیلات تکمیلی خویش را ارتقاء داد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: واحد گچساران با کسب مجوزهای قانونی در رشته های کارشناسی ارشد زیست شناسی(علوم سلولی و ملکولی)،کارشناسی ارشد زیست شناسی( میکروبیولوژی)، کارشناسی ارشد زیست شناسی( بیوشیمی)، کارشناسی ارشد زیست شناسی علوم جانوری(زیست سلولی تکوینی)، کارشناسی ارشد زمین شناسی ( زمین شناسی نفت)، کارشناسی ارشد مهندسی برق(الکترونیک)، کارشناسی ارشد مهندسی برق(قدرت)، کارشناسی ارشد مهندسی برق(کنترل)، کارشناسی ارشد مهندسی برق( الکترونیک قدرت)، کارشناسی ارشد مهندسی برق(مخابرات)، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی(پدیده های انتقال)، کارشناشی ارشد مهندسی شیمی(ترمودینامیک و سنتیک)، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی(بیوتکنولوژی)، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی(گرایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست یا HSE)، کارشناسی ارشد مهندسی فرآوری و انتقال گاز، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع(مدیریت سیستم و بهره وری)، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع(مهندسی مالی)، کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی(فیزیولوزی ورزشی کاربردی)، کارشناسی ارشد مهندسی نفت(بهره برداری)، کارشناسی ارشد مهندسی نفت(حفاری)، کارشناسی ارشد مهندسی نفت (اکتشافات)، کارشناسی ارشد مهندسی نفت(مخازن هیدروکربوری)، کارشناسی ارشد مهندسی عمران(سازه)، کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی(مالی)، کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی(تولید)، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی(مدیریت مالی)، کارشناسی ارشد مدیریت اجرائی، کارشناسی ارشد علوم و فنآوری نانو(نانوشیمی)، کارشناسی ارشد فیتوشیمی، کارشناسی ارشد حسابداری، کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی(فقه و مبانی حقوق اسلامی)، کارشناسی ارشد شیمی(شیمی فیزیک)، کارشناسی ارشد شیمی(شیمی آلی)، کارشناسی ارشد شیمی(شیمی معدنی)، کارشناسی ارشد شیمی(شیمی تجزیه)، کارشناسی ارشد شیمی(شیمی کاربردی)، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی، کارشناسی پرستاری و کارشناسی مامایی در تکمیل ظرفیت برای نیمسال اول 94 دانشجو می پذیرد. عضو هیأت علمی واحد گچساران بیان کردند که متقاضیان عزیز برای ثبت نام به سایت  azmoon.org  مراجعه نمایند. ایشان فرصت را محدود و تا ساعت 24 روز شنبه یازدهم مهرماه اعلام نمودند. دکتر اسدالله ملک زاده، دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران را یکی از باسابقه ترین واحدهای دانشگاهی کشور دانست که دارای شصت هکتار فضای آموزشی و پژوهشی بوده و از امکانات رفاهی مانند خوابگاه پسرانه، دخترانه، سرویس ایاب و ذهاب، سلف سرویس، تاکسی سرویس و سالن های ورزشی برخوردار می باشد. 

 

 ٠١:٤٤ - 1394/07/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه موقت گچساران:
همه نابسامانی های امروز برای این است که در روز غدیر ولایت الهی را نادیده گرفتند

مراسم جشن ولادت امام هادی(علیه السلام) و استقبال از جشن عید غدیر با حضور امام جمعه موقت، کارکنان و اعضای هیات علمی در نماز خانه مرکزی واحد گچساران برگزار شد.
امام جمعه موقت گچساران گفت: دو کار در زندگی ائمه اطهار(ع) برجسته بوده است. یکی شاگرد پروری و دیگری مکتب پروری است.
حجت الاسلام پرویز خواجه زاده بیان کرد: بعض از ائمه(ع) فرصتی بیشتری داشته اند مثل امام صادق(ع) و امام باقر(ع) و با شاگرد پروری باعث گسترش دین مبین اسلام شده اند.
وی اذعان کرد: غالبا تمام ائمه اطهار(ع) مبارزه پنهانی و آشکار و همچنین مبارزه مثبت و منفی داشته اند.از جمله کسانی که به مبارزه آشکار، مثبت و مسلحانه با حاکمان ظلم و ستم پرداخته اند می شود از حضرت اباعبدالله الحسین(ع) نام برد که به شکل مستقیم رسالت دینی خود را در مقابل خائنان به دین اسلام انجام دادند.
 امام جمعه موقت گچساران تصریح کرد: ظلم و ستمی که هم اکنون درمکه و مدینه حاکم است در زمان امام هادی(ع)نیزحاکم بوده و حرمین شریفین در دست حاکمان ظلم و جور قرار گرفته است.
خواجه زاده افزود: حاکمان این دو حرم امن الهی در مکه و مدینه در گذر تاریخ محل فتنه انگیزی و اختلاف در بین مسلمانان بوده است.
وی با اشاره به فاجعه درد ناک و غم انگیز منا اظهار کرد: عده ی زیادی از هموطنان عزیز و مؤمن کشور اسلامیمان و دیگر کشورهای اسلامی در جایی که سرزمین امن الهی لقب گرفته، به شکل جانکاهی به جهت سوء مدیریت و بی کفایتی خائنان به حرمین شرفین جان باختند.
  حجت الاسلام خواجه زاده با تاکید بر اینکه سال های متمادی است که زائران خانه خدا دچار حوادث درد ناکی می شوند خاطر نشان کرد: متاسفانه امسال نیزچون خاندان آل سعود افراد خبره خود را که باید به خدمت به مسلمانان بپردازند، درگیر جنگ و برادر کشی در یمن و بحرین کرده و با این بی کفایتی خود جان عده ی زیادی ازحجاج شریف را گرفته و تعداد کثیری نیز دچار جراحات شدید شده اند.
  امام جمعه موقت گچساران علت همه نا بسامانی های امروز را عدم توجه به توصیه پیامبر اعظم(ص) در روز غدیر دانست و بیان کرد: همه مشکلات امروزبرای این است که در آن روز عظیم ولایت الهی را نادیده گرفتند و شورای سقیفه بنی ساعده در تعیین جانشین پیامبر مسیرانحراف را پیمودند.
گفتنی است پس از رحلت رسول خدا ـ صلي الله عليه و آله ـ گروهي از لشكر اسامه جدا شدند و اجازه ندادند پيامبر ضمن يك سند كتبي علي ـ عليه‎ السلام ـ را به عنوان جانشين خود انتخاب كند، ‌آنان، در حالي كه علي ـ عليه‎ السلام ـ و بني هاشم سرگرم مراسم غسل پيغمبر بودند، جسد پيامبر را رها كرده و براي تعيين رئيس امّت در سقيفه بني ساعده گرد آمدند. مهاجرين وانصار در سقيفه هر كدام خود را لايق تر از ديگري مي پنداشتند، مردم مكه مي گفتند: «اسلام در شهر ما و ميان ما آشكار شد، پيامبر از مردم ماست؛ ما خويشاوندان او هستيم، ما پيش از شما اين دين را پذيرفته ايم پس زمامدار مسلمانان بايد از مهاجرين باشد.» انصار مي گفتند: «مكه دعوت پيامبر را نپذيرفت با او به مقابله و دشمني پرداخت و اين ما بوديم كه پيامبر را ياري كرديم و اسلام را رونق بخشيديم و... پس زمامدار بايد از انصار باشد. و برخي ديگر از انصار گفتند يك امير از ما باشد و يك امير از مهاجرين اما ابوبكر اين رأي را نپذيرفت و روايتي جَعلي از پيامبر نقل كرد كه فرموده است: «الأئمة من قريش» اين حديث هر چند متن و سند آن داراي اعتبار نبود امّا انصار را ساكت كرد و از سوي ديگر دشمني ديرينه اوس و خزرج نيز در پيشبرد نظر مهاجران موثر واقع شد.
در جريان سقيفه، انصار كه به دنبال رياست سعد ابن عباده بودند شكست خوردند كه در اين ميان با بازي سياسي خلیفه دوم، توافق كردند كه ابوبكر خليفه شود و بلافاصله با او بيعت كردند و بيشتر حاضران نيز از آنان پيروي نمودند و پس از خروج از سقيفه با شيوه هاي مختلف، از ديگران بيعت گرفتند و تلاشهاي حضرت علي ـ عليه‎ السلام ـ و زهرا مرضیه ـ سلام‎الله عليها ـ و برخي از اصحاب پيامبر در برابر غاصبان خلافت راه به جايي نبرد و حكومت ابوبكر تثبيت شد. عده اي به بهانه اينكه با جماعت مسلمين نبايد مخالفت كرد مجبور به بيعت شدند و غاصبان با مغالطه و موعظه و تطميع و تهديد و قتل و ترور و جعل حديث بيعت اكثريت را در مدّت كوتاهي بدست آوردند كه بيعت كنندگان برخي از روي رغبت و برخي با بي ميلي و اجبار با ابوبكر بيعت كردند.

 ٠٢:٠٥ - 1394/07/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه موقت گچساران در یادواره شهدای دانشجو و گمنام عنوان کرد:
یادواره ی شهدا، باعث بیداری انسان ها می شود

یادواره شهدای دانشجو، گمنام، جهادگر و بهداشت و درمان با حضور یادگاران هشت سال دفاع مقدس، دانشجویان  از سوی پایگاه اداری شهید مطهری واحد گچساران در جوار گلزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار و از خانواده های شهدا تجلیل شد.
امام جمعه موقت گچساران در این آیین اذعان کرد: فلسفه یادواره شهدای عزیز این است که ما در گذر زندگی روز مره در بسیاری اوقات از نمادهای معنوی و فرهنگی فاصله می گیریم، لذا این یادواره ها باعث بیداری انسان ها می شود و آنها را به خدا نزدیک می کند
حجت الاسلام پرویز خواجه زاده تقدیر از ایثار و فداکاری شهدا و خانواده آنها را یک وظیفه ی مهم دانست و گفت: تقدیر ازهم کیشان و کسانی که به ما خدمت صادقانه کرده اند و به خصوص تجلیل از شهدای والامقام که ارزش خدمت شان از همه بیشتر است، سپاسگزاری به درگاه حضرت باریتعالی است.
وی با تاکید بر پاسداشت انسان های به خدا پیوسته خاطر نشان کرد: شهدا در میان کسانی که به این مرز و بوم خدمت کرده اند، بالاترین نشان خدمتی نصیب شان شده است و چون جان شریف خود را برای حفظ کیان اسلامی فدا کرده اند، برای همیشه تاریخ ما را مدیون خویش نموده اند.
خواجه زاده تصریح کرد: حیات، آرامش، زندگی و آسایش ما مدیون خون پاک شهداست، لذا پدر و مادر و یادگاران شهدا احترام ویژه ای دارند و هر کس این عزیزان را راضی کند خدا را راضی کرده است چرا که حضرت حق می فرماید: من موکل شهدا هستم.
معاون فرهنگی و دانشجویی واحد گچساران افزود: این عزیزان به خدا پیوسته برای ایران اسلامی یک تاریخ پر افتخار را رقم زده اند و باعث صدور انقلاب اسلامی عجین شده با فرهنگ جهاد و شهادت به کشور های دیگر شده اند.
گفتنی است در این آیین معنوی سردار محمدارشادی از فرماندهان دفاع مقدس سخنرانی و حاج کاظم محمدی مداحی کردند و از خانواده های شهدا با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه و دیگر مسئولان تجلیل شد.

 ٠٢:٠١ - 1394/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار دانشگاهیان واحد گچساران با خانواده ی سه شهید دفاع مقدس
دانشگاهیان واحد گچساران با خانواده ی سه شهید دفاع مقدس دیدار و با اهداء لوح تقدیر و دسته گل از آنها تجلیل کردند.

مادر شهید حسین پرورش که در روستای چهار بیشه زندگی می کند گفت: فرزندم یک روز پس از ازدواج قصد رفتن به جبهه را داشت. می خواستم مانع وی شوم، اما آنقدر شور الهی در سر داشت که یک لحظه هم نمی شد مانع وی شد.
این مادر شهید گفت: در هنگام اعزام فرزندم شهیدم به جبهه، پدرش حتی یک لحظه آرامش نداشت و با توجه به عشق و علاقه ای که به حسین ابراز می کرد شبها تا صبح بیدار بود و می گفت: نمی توانم فرزندم در جبهه بیدار باشد و من در محل آرام استراحت کنم.
وی بیان کرد: اما زمانی که خبر شهادتش را به او دادند، خداوند آن چنان صبر و سکینه ای به او عطا کرد که همه در تعجب مانده بودند.
بعد از این خانواده شهید در محله کارکنان دولت به دیدار خانواده شهید جعفرسجده ای رفتیم.
 پدر شهید سجده ای گفت: در هر مقری که عملیات می شد شهید جعفر حضور داشت و برایش فرق نمی کرد که گردان عملیات کننده از چه استانی باشد و فقط می گفت دنیا برایم کوچک شده و می خواهم به دیدار معبود بشتابم.
خانواده شهید علی فتح شفیعی در محله باغ فردوس، سومین خانواده ی شهیدی بود که با آغوش گرم و صمیمی دانشجویان بسیجی ، کارکنان و اعضای هیات را پذیرفتند.
پدر شهید شفیعی می گفت: فرزندم پانزده سال داشت که به شهادت رسید. خستگی برایش معنی نداشت و همیشه برای صله ارحام ارزش خاصی قائل بود.
خواهر این شهید بزرگوار تصریح کرد: من دوازده سال داشتم که برادر به شهادت رسید اما همانند یک معلم دلسوز داستان وفاداری مسلم بن عقیل را برایم تعریف می کرد و می گفت: همه این بزرگان جان خودشان را فدا کردند تا زنان و دختران مسلمان به احکام اسلامی پایبند باشند و در راس آن، حجاب خود را حفظ نمایند.
وی افزود: در فاصله چند روز حدود پنج نفر از بهترین و مومن ترین بستگان نزدیکمان به فیض عظمای شهادت رسیدند.
گفتنی است مقید بودن به نماز اول وقت، شور الهی، تاکید بر رعایت حجاب و عفاف، صله ارحام و همچنین حمایت بی چون و چرا از ولایت فقیه از جمله مطالبی است که این خانواده ها از سجایای اخلاقی فرزندانشان بیان می کردند.

 ٠١:٥٦ - 1394/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس واحد گچساران:
ایستادگی جوانان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا دنیا حساب ویژه ای بر روی ایران باز کند

رئیس واحد گچساران در هفته دفاع مقدس گفت: امنیت را کسانی ایجاد کردند که جان خود را فدا نمودند تا ما کشوری را داشته باشیم تا در آن احساس امنیت کنیم.
دکتر اسدالله ملک زاده بیان کرد: تنها راهی که می توانیم حق شهدا و ایثار گران را ادا کنیم، ادامه راه آن بزرگوان است لذا آنها در قلوب همه اقشار مختلف مردم جایگاه ویژه ای دارند.
وی با تاکید بر تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروز اذعان کرد: ایستادگی جوانان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا دنیا حساب ویژه ای بر روی قدرت ایران زمین باز کند و مقید بودن به فرهنگ ایثار و شهادت دشمنان قسم خورده این مرز وبوم را به عقب رانده است.
ملک زاده ایمان به خدا و در خط ولایت ماندن را عامل پیروزی های ملت مسلمان ایران دانست و تصریح کرد: شهادت لیاقت می خواهد و شهید جایگاه ویژه ای را در قلوب مردم دارد لذا تجلیل از یادگاران شهدای عزیز وظیفه ماست وهمواره باید فرهنگ غیرت، مردانگی و از خود گذشتگی را درجامعه، با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا حفظ کنیم.
رئیس واحد گچساران با اشاره به خوی استکباری شیطان بزرگ بیان کرد: من هیچ وقت باورم نمی شود که استکبار جهانی بخواهد مشکلات ما را حل کند بدین جهت وظیفه داریم با تربیت فرزندان غیوری همچون باکری و همت شاهد حماسه آفرینی فرزندان ایران اسلامی باشیم.
 دکتر ملک زاده افزود: ما در هشت سال دفاع مقدس، مردانه وبا کمترین تجهیزات نظامی ایستادگی کردیم ولی دشمن سر تا پا مسلح حتی به هواپیمای مسافر بری ما هم رحم نکرد و با هدف قرار دادن مناطق مسکونی زنان و کودکان بی پناه را مورد هدف قرار می داد.
وی اظهار کرد: در تنها جنگی که علی رغم هجوم همه جانبه، دشمن نتوانست حتی یک وجب از خاک مقدس میهن اسلامی را اشغال کند، در دوران افتخار امیز دفاع مقدس بود که این مهم مدیون خون شهدا و جانفشانی ایثار گران است لذا باید در راستای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم
 

 ٢١:٠٢ - 1394/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران - واحد فناوری اطلاعات - گچساران - ايران - 1390 
کليه حقوق مادي ومعنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران مي باشد.  ©
لطفا پيشنهادات خودرا به آدرس admin@iaug.ac.ir ارسال نمایید.